Mgr. Martin Kučera

Mgr. Martin Kučera

Vystudoval jsem vysokou školu pedagogickou (obor angličtina, matematika). Při studiu jsem vedl jako zaměstnanec univerzity dva a půl roku kurzy angličtiny pro studenty. Po studiu jsem učil na základní škole Podharť a vedl anglické konverzace na gymnáziu ve Dvoře Králové nad Labem. Příležitostně jsem vedl kurzy pro zaměstnance ve firmách. Od začátku roku 2005 vedu […]

Vystudoval jsem vysokou školu pedagogickou (obor angličtina, matematika). Při studiu jsem vedl jako zaměstnanec univerzity dva a půl roku kurzy angličtiny pro studenty. Po studiu jsem učil na základní škole Podharť a vedl anglické konverzace na gymnáziu ve Dvoře Králové nad Labem. Příležitostně jsem vedl kurzy pro zaměstnance ve firmách.

Od začátku roku 2005 vedu soukromé kurzy anglického jazyka ve Dvoře Králové n. L. První kurzy probíhaly v Městské knihovně Slavoj, od roku 2007 jsem již ve vlastní učebně v centru města.

Spolupracoval jsem s nakladatelstvím Computer Press (Cpress), AlbatrosMedia, pro které jsem vytvořil několik publikací pro výuku angličtiny a ilustroval několik knížek.

Mám rád cestování, angličtinu, lidi, legraci, chytré knížky, dobrý čaj a kávu. Držím se rčení, že kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce. Kdo není v padesáti pravičák, nemá mozek.