Kurzy pro dospělé

Kurzy pro dospělé

Největší pokrok je samozřejmě vidět u úplných začátečníků, kteří zdánlivě udělali největší skok dopředu.

Nejprve vám musím něco napsat o kurzech, které již proběhly. Mám z nich opravdu dobrý pocit, a jak jsem slyšel od svých studentů, nejsem sám. Dokázali jsme toho hodně. Největší pokrok je samozřejmě vidět u úplných začátečníků, kteří zdánlivě udělali největší skok dopředu. Přišli totiž s tím, že neumí anglicky ani slovo a na konci kurzu se už dokázali domluvit.

Informace o kurzu

V kurzu je většinou kolem 6 studentů. Kapacita učebny nedovoluje více jak 10 lidí (větší počet by ani nebyl pro studium angličtiny efektivní.)
Úplně nesouhlasím s tvrzením, že skupinová výuka je horší, než když má student učitele jen pro sebe. Skupina většinou táhne a je to rozhodně mnohem větší legrace, takže pokud váháte, rozhodně zvolte nějaký skupinový kurz.

Výuka angličtiny u mne probíhá jednou týdně (90 minut). V hodině si procvičíme poslech a mluvení, vysvětlíme gramatiku a řekneme si, co by bylo dobré se doma naučit. Hodina a půl týdně je velmi krátká doba, ale pokud budete tento čas chápat spíše jako usměrňování vašeho domácího studia, půjdete v angličtině velmi rychle nahoru.

Termíny kurzů a cena

Jak již bylo řečeno, kurz probíhá jednou týdně v odpoledních hodinách,
vždy dvě školní hodiny (celkem 90 minut).

Kurzy probíhají od pondělí do čtvrtka v termínech

První blok15:20 – 16:50
Druhý blok17:10 – 18:40
Třetí blok18:55 – 20:25

Který den v týdnu, v jakém čase a s jakou skupinou budete chodit, se dohodneme před začátkem kurzů.

Školní rok je rozdělen na dva semestry. Termíny najdete v sekci Přihláška.
Cena za jeden semestr ANGLICKÉHO JAZYKA pro dospělé je: 2.600,- Kč

Proplacení kurzů zaměstnavatelem

Nabízím Vám možnost vedení kurzů pro zaměstnance. Navrhněte svému zaměstnavateli, aby si objednal kurzy angličtiny pro své zaměstnance. V takovém případě by Vám mohl kurz zcela nebo částečně hradit zaměstnavatel a kurz by mohl po dohodě probíhat v dopoledních hodinách v místě Vašeho pracoviště. Máte-li Vy a Váš zaměstnavatel o tuto službu zájem, neváhejte mne kontaktovat a domluvíme se. Díky.

Do jakého kurzu budete zařazeni, se rozhodne dle Vámi vyplněného rozřazovacího testu. Na základě testu se dostanete do ideální skupiny, kde budete mít vyrovnané znalosti a budete zde nejrychleji postupovat. Uvedený test si stáhnete současně s přihláškou, případně si o něj napište e-mailem. Test není omezen časem.