Kurzy pro děti

Kurzy pro děti

Výhodou kurzu angličtiny mimo školu je, že sem chodí pouze děti, které angličtina baví.

Výhodou kurzu angličtiny mimo školu je, že sem chodí pouze děti, které angličtina baví. Další výhodou je, že učitel není svázán žádným ŠVP, tudíž může přizpůsobit výuku dětem přímo na míru. Já dávám důraz na to, aby to děti bavilo. Snažíme se mluvit, mluvit, mluvit. Velice mne těší, když děti z kurzu odcházejí „smutné“, že hodina už skončila. Připravit vždy zajímavou hodinu je občas stres, ale je to pro mne priorita.

Informace o kurzu

Kurz pro děti (od 5. třídy) u mne probíhá jednou týdně (45 minut). Jeho cílem je hlavně procvičovat a vytvářet v dětech radostný zdravý postoj k učení se angličtině. Kapacita učebny umožňuje výuku 10 dětí, ale ze zkušenosti z minulých let předpokládám účast kolem 5 dětí ve skupině.

Termín kurzů a cena

Kurzy probíhají jednou týdně v odpoledních hodinách, v některém dni od pondělí do čtvrtka, jednu školní hodinu (45 minut). Kurzy začínají dle možností dětí.
Který den v týdnu a s jakou skupinou budou děti chodit, se dohodneme před začátkem kurzů.

Školní rok je rozdělen na dva semestry. Termíny najdete v sekci Přihláška.
Cena za jeden semestr ANGLICKÉHO JAZYKA pro děti je: 1.400,- Kč

Do jakého kurzu bude dítě zařazeno, se dohodneme dle věku a současně dosažených znalostí. Přihlášku si stáhněte na samostatné stránce, případně si o ni napište e-mailem.